Міська громада отримала цінний подарунок

Дата: 14.05.2018 08:54

У травні, в рамках партнерської співпраці між Волочиською міською ОТГ та підприємством «Транс-Авто-Д»,  автотранспортний парк Волочиського комунального підприємства ЖЕК поповнився новим причепом для перевезення важкої техніки. Такий подарунок для жителів громади зробило приватне підприємство, яке очолюють Віталій Мельник та Андрій Бабкін. Зі словами щирої вдячності подарунок прийняли міський голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко та перший заступник міського голови Олександр Васильченко (на фото).

Основним призначенням цього причепа буде перевезення спецтехніки, за допомогою якої зачищатимуть і ліквідовуватимуть стихійні сміттєзвалища по селах громади, адже тепер, за словами мера, там організовано централізований збір сміття та будуються відповідні майданчики для збору відходів. Також на сьогодні гострою є потреба у перевезенні спецтехніки для будівництва централізованих водогонів по селах, тому даний причеп буде задіяний і у цьому напрямку роботи. «Дуже добре, що на території нашого міста активно працюють підприємства з відповідальними керівниками, яким не байдужа доля нашої громади і які щиро допомагають у вирішенні її проблем. Головним є те, що місцеве підприємство, здійснюючи свою господарську діяльність, створює нові робочі місця, при цьому є взаєморозуміння та підтримка підприємців владою міста. Спасибі  їм велике за те, що допомагають громаді. Ми високо цінуємо вашу підтримку. Вірю, що дружні та плідні стосунки, що склалися між нами за роки спільної праці, збережуться і на майбутнє, на користь нашої спільної справи – розвитку Волочиської громади», - наголосив при зустрічі Костянтин Володимирович та вручив керівникам компанії подяку та подарунки за конструктивну співпрацю та взаєморозуміння.