Теплі кредити

Дата: 11.06.2018 12:01

В рамках виконання заходів Програми підвищення енергозбереження та енергоефективності Волочиської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки», затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 року №7-33/2017 розроблено Порядок використання коштів з міського бюджету на відшкодування частини суми кредитів, залучених фізичними особами, ОСББ,ЖБК на впровадження енергозберігаючих заходів та укладено договір про співробітництво між ТВБВ № 10022/074- філії Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк».

Протягом 2018-2021 років додатково до Державної Програми «Теплих кредитів» на впровадження енергоефективних заходів для фізичних осіб, ОСББ та ЖБК з міського бюджету відшкодовуватиметься 5 % суми кредиту (тіла) (максимальна сума 2 тисячі грн.) отриманого в установі банку.

З більш детальнішою, покроковою інформацією знайомтеся у розділі «Економіка» - підрозділ «Енергозбереження».

Інформацію про умови кредитування, вимоги до позичальників  можна отримати у відділенні Ощадбанку, за адресою:м.Волочиськ, вул.Пушкіна,7а     та за телефонами:

0673810630- Данчак Ольга Василівна

0988131302- Кравець Тетяна Анатоліївна