Відкриття меморіальної дошки

Дата: 19.05.2018 11:28

18 травня у селі Курилівка відбувся реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки герою Вегері Геннадію Петровичу, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції у січні цього року.

Відкриття меморіальної дошки відбулося біля сільського будинку культури. Відкривали меморіальну дошку Геннадію його донька та мати. Освятив меморіальну дошку настоятель місцевого храму отець Василь.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героя та поклали квіти до меморіальної дошки і запалили свічки.

Багато слів скорботи було сказано під час проведення заходу. Зі словами підтримки та подяки до сім’ї Генадія звернулися перший заступник міського голови Олександр Васильченко та голова районної ради Сергій Пазюк. Вони висловили велику вдячність мамі за хороброго сина, чоловіка та батька, який мужньо захищав цілісність та незалежність нашої держави.

Генадій загинув, захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.