День села Рябіївка

Дата: 21.05.2018 11:17

Фото без опису19 травня 2018 року в сільському будинку культури відбулося урочисте свято до дня села Рябіївка. На це свято зібралися жителі села, гості та запрошенні.

Щоб розділити святковий настрій мешканців села, до них завітали керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Вікторія Цимбалюк, помічник Народного депутат України Сергія Лабазюка – Юрій Пендрак, заступники генерального директора ТОВ «Волочиськ-агро» Сергій Зозуля і Людмила Адамчук та старости Волочиської об’єднаної територіальної громади. Всі вони висловили найкращі побажання та вітання, вручили грамоти, подяки та подарунки жителям села та воїнам АТО, які своєю працею примножують добру славу громади та захищають нашу землю від ворога.

Веселий настрій присутнім задала святкова концертна програма аматорів громади. Після урочистостей усіх присутніх пригостили запашним короваєм та запросили до смачних частувань.