День вишиванки у Волочиській громаді

Дата: 20.05.2018 13:49

Фото без описуВишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

17 травня виконавчий комітет та працівники Волочиської міської ради долучилися до святкування всеукраїнського свята – Дня вишиванки, покликаного зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Це свято національного костюму відзначають по всій країні щорічно в кожен третій четвер травня.