Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Нарада з питань охорони праці та пожежної безпеки

16.05.2018 року у Волочиській міській раді відбулася робоча нарада з питань охорони праці та пожежної безпеки та з питань діловодства. Участь у нараді прийняли діловоди та технічні працівники старостинських округів.

Також згідно інструкції з охорони праці, спеціаліст відділу приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності Максим Веретюк довів до відома присутнім про загальні положення, вимоги безпеки праці перед початком, під час та після закінчення роботи, в аварійних та небезпечних ситуаціях, дії працівників при наданні першої (долікарської) допомоги.

Начальник загального відділу Любов Сліпчук проаналізувала стан справ з питань діловодства у старостинських округах та дала завдання неухильно дотримуватись вимог інструкції з діловодства для Волочиської міської ради. Наголосила що управлінська документація має оформлятися згідно правил та зразків сучасного діловодства.