Вітання до Дня пам'яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Європі

Дата: 08.05.2018 09:20

Фото без описуШановні ветерани війни, дорогі жителі Волочиської громади!

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 73-річчям Перемоги над нацизмом у Європі

Цього року ми відзначаємо 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Разом з радістю цього великого дня, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки війни Україна заплатила  мільйонами життів своїх синів і дочок.

Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг і ця пам’ять додає сил у боротьбі проти сьогоднішнього агресора. Проти нього піднялася вся держава і це означає, що в України є майбутнє.

З нагоди Дня Перемоги сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО

міський голова Волочиської ОТГ