Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

Дата: 28.04.2018 14:48

Фото без опису26 квітня 2018 року  у Волочиській об’єднаній територіальній громаді відбувся мітинг-реквієм до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля. З  площі Центральної за участю керівництва Волочиської міської ради, представників органів виконавчої влади, організацій та установ, чорнобильців та членів їх сімей, духовенства та засобів масової інформації, скорботною ходою пройшли та поклали квіти до пам’ятного знаку героям-чорнобильцям у сквері Меморіалу Слави.

Під час покладання до присутніх звернувся голова районного осередку ГО «Союз. Чорнобиль. Україна» Микола Габак, який розповів про трагічні події та наслідки катастрофи та побажав усім міцного здоров’я. Також з промовою виступив помічник народного депутата Сергія Лабазюка – Володимир Петрук, який подякував ліквідаторам за їх мужність та вручив подарунковий сертифікат на екскурсійну поїздку. По закінченню настоятель Української Православної Церкви, протоієрей отець Микола Фатич у спільній молитві із присутніми помолився за усіх жертв Чорнобильської трагедії.