Зустріч очевидців-ліквідаторів аварії на ЧАЕС із учнями школи №1

Дата: 25.04.2018 11:13

Фото без опису23 квітня 2018 року у Волочиській міській центральній бібліотеці пройшла година історичної правди "Чорнобиль – біда на багато поколінь".

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року пролунав вибух на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС, який тисячам людей зруйнував стале життя, знищив житло, місце роботи, а саме головне здоров'я.

На зустріч із старшокласниками Волочиського ЗСО №1 I-III ст. (класний керівник Лариса Рацькевич) прийшли очевидці – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС – Микола Габак, Григорій Суховецький та Франц Чечевич, які поділилися своїми спогадами, розповіли кожен свою історію перебування в чорнобильській зоні та відповідали на запитання присутніх.

Зустріч завершилася словами подяки від головного спеціаліста відділу культури та туризму Волочиської міської ради Тетяни Гиндри і завідувача сектору відділу культури та туризму Волочиської РДА Володимира Матусяка та квітами від працівників бібліотеки.