215-річниця Волочиського закладу загальної середньої освіти №3

Дата: 23.04.2018 11:29

Фото без описуВеличні ювілеї відзначав 19 квітня 2018 року Волочиський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №3 – 215 років від заснування та 20 років, як школа набула звання «Родина «Світлиця».

Вона стоїть святкова й урочиста

Вся зіткана з надій – майже свята…

Ти стала оберегом Волочиська,

бо це не просто школа, в ній його душа.

В повітрі витав дух величі від того, що школа маючи багаторічну історію, сталі традиції все ж іде у ногу з часом, адже коник сьогодні для школи №3 – творчість та креативність.

Школа налічує 10 класних сімей, а це – 88 хлопчаків та дівчаток, які пишаються минулим і мріють про успішне майбутнє. У родині схиляють голову перед пам’яттю самовідданих керівників школи: Войтка І. М., Трембач О.І. їхніми колегами та учнями, складають заслужену шану ветеранам педагогічної праці: Гладинюк Л.С., Іванко Л.Й, Ситник Р.К., Волянській В.Ф., Береговій Н.І., Шаровій Н.Т., Козак О.О., Борко О.В.

Тут пишаються випускниками усіх часів. За останні 20 років школу закінчили 360 соколят. Серед них 45 школу закінчили з відзнакою. 16 стали лікарями і медичними працівниками, 15 – обрали шлях педагога, 8 здобули юридичну освіту, 2 кадрових військових, 2 журналісти, 2 кандидати наук: філологічних – Зубченко А. та історичних – Мазепчук М., півтора десятки приватних підприємців.

Особлива гордість – 20 призерів районних та учасників обласних етапів конкурсу МАН, близько 80 призерів районних та учасників обласних олімпіад, міжнародного конкурсу з українознавства, всеукраїнських та обласних екологічних конференцій, творчих та спортивних змагань.

Пишається школа і своїми захисниками: Тріщ М.Я., Комаринець С. В., Мазур В. М., Майківський П.А., Гурський А.В., Комаринець С. В., Нагорний В. С., Дацюк Ю.В., Борзунов А.В., Хмурий А. О., Хам А.М.

Усі ці роки єдність духу та розуму, таланту, мудрості та доброти випромінювали наші учителі. Вони щоденно віддають свою любов учням, чесно виконуючи свої професійні обов’язки. 20 років творчого неспокою увінчалися успіхами на конкурсі «Учитель року». За цей період вчителі школи посіли 10 призових місць: Борко О.В., Швець П.С., Розломитель О.С., Будерецька С. С.. Койда І.В. та Клапків В.І. були учасниками обласного конкурсу. Неодноразово призерами обласного педагогічного фестивалю ставали Кіпець Н.А., Іванко А.В., Курдибаха Н.В., Собко Н.В. Швець Н.О., Будерецька С.С, Розломитель О.С., Швець П.С.

Величності та урочистості святу додали шановані гості, їх щирі вітальні слова. Це заступник міського голови Васильченко О.О., депутат обласної ради Чубар В.М., представник благодійного фонду «Поруч» народного депутата України С.П. Лабазюка – Петрук В.О., начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради Плотнікова А.М., депутат міської ради, випускник школи – Кравець В.Г., заступник голови РДА – Пендилюк В.В., депутат районої ради Габак М.Д.. Теплими і щирими були слова адресовані начальниками відділу освіти минулих років: Гладинюк Л.С., Рущак Н.Б., Ліника В.О. А привітання від колег з сусідніх шкіл Бранашко Г.М., Мельник С.В. та директора Волочиського БДЮТ Рябої В.С розчулили присутніх щирістю спогадів та побажань.

Окрасою свята школи звичайно стали художні номери її господарів – учнів. Це і виконання пісень, таночків та поетичних творів. Але найбільш символічним дійством свята стало виконання пісні «Родина» Н. Яремчука – гімну школи, що об’єднало усіх присутніх і господарів і гостей свята у міцну єдність. Це був момент спільного унісону сотні сердець. Ну а чудовим фіналом було задування свічки на торті із цифрою 20 та пригощання гостей родинним короваєм.

ФОТО У НАШОМУ ФОТОАЛЬБОМІ >>>