ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Надання послуг по профілактичному обстеженню персоналу закладу

Дата: 20.04.2018 08:15
Кількість переглядів: 1017

Фото без описуВолочиський міжрайонний відділ  ДУ«Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою профілактики виникнення та розповсюдження гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, особливо у теплий період року, повідомляє Вам про можливість надання нами послуг по профілактичному обстеженню персоналу закладу (кухарі, офіціанти, прибиральники, посудомийниці і т. д.) на носійство збудників кишкових інфекцій та патогенного стафілококу, в т. ч. з метою оформлення особової медичної книжки, при проходженні згаданим декретованим контингентом попередніх та періодичних медичних оглядів, можливість проведення досліджень питної води по показниках епідемічної безпеки (мікробіологічні, паразитологічні дослідження).

Тарифи (прейскуранти)  на роботи та послуги затверджені Постановою Кабінету Міністрів №662 від 11 травня 2006 року:

  • обстеження на носійство збудників кишкових інфекцій - 32,6 грн.(з ПДВ) за обстеження одного працівника;
  • обстеження на носійство патогенного стафілококу  – 27,16 грн. (з ПДВ)., комплекс (носоглотковий слиз та слиз з ротоглотки) – 54,3 грн.(з ПДВ) - за обстеження одного працівника;
  • дослідження періанального зскрібка на ентеробіоз (яйця гостриків) -3,57 грн.(з ПДВ)
  • дослідження випорожнень на яйця гельмінтів – 12,70 грн. ( з ПДВ)
  • дослідження води по показниках епідемічної безпеки - 165,89 грн.(з ПДВ) – за одну пробу;

Бактеріологічна лабораторія  Волочиського міжрайонного відділу  знаходиться за адресою м. Волочиськ, вул. Починка, 1  тел. 3-58-78 (свідоцтво про технічну компетентність  №21/18, чинне до 29 березня 2023 року).

Обстеження можливе з виїздом працівників лабораторії в заклад громадського харчування.

Враховуючи викладене, просимо Вас розглянути вказану можливість по профілактичному обстеженню декретованих осіб на носійство збудників кишкових інфекцій та патогенного стафілококу та інші  дослідження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора