Спортивний туризм у Волочиській об’єднаній територіальній громаді

Дата: 19.04.2018 09:30

Сонячного недільного ранку 15 квітня 2018 року, у парку міста Волочиськ пройшла першість зі спортивного туризму серед команд закладів загальної середньої освіти Волочиської міської ради.

У змаганнях прийняли участь учні Волочиського закладу середньої освіти І-ІІ №3, Волочиського навчально-виховного комплексу, Копачівського, Лозівського та три команди Полянського закладів середньої освіти. Змагання пройшли у цікавій та безкомпромісній боротьбі. Переможцями стала команда «Поляни1», 2 місце – «Поляни3», 3 – «Поляни2».

Учасники висловлюють слова вдячності організаторам та спонсорам змагань, головному судді Олегу Приймаку та всій суддівській бригаді, яка обслуговувала дані змагання. Велика вдячність спонсору змагань – благодійному фонду «Ми поруч», який долучився до фінансування спортивного заходу.