«Із миром в серці, з творчістю в душі, ми – патріоти з міста на Збручі!»

Дата: 05.04.2018 09:40

Фото без опису03 квітня 2018 р. на базі  Волочиського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування «Роль учнівського самоврядування у формуванні національно-патріотичних почуттів старшокласників». Участь у заході взяли 11 учнівських лідерів із закладів освіти Волочиської громади та 8 представників обласної ради старшокласників  із об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

В роботі регіонального збору взяли участь керуючий справами Волочиської міської ради Вікторія Цимбалюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Плотнікова та завідуюча організаційно-масовим відділом Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Інна Пірожок.

Розпочали захід привітальною композицією учасники фольклорного ансамблю «Мальви» Волочиського будинку дитячої та юнацької творчості. Продовжувалася робота за планом  заходу, який включав інформаційний, практичний та екскурсійний модулі, які проводили методист будинку дитячої та юнацької творчості Оксана Кінь, педагог-організатор Бальковецького НВК Світлана Шиманська, завідувач сектору культури та туризму Волочиської РДА Володимир Матусяк, директор музею Бойової Слави Віталій Плосконос. Презентував роботу ради старшокласників Волочиської ОТГ Роман Ситник, учень Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Учасники заходу відвідали Бальковецький НВК, на базі якого працює гурток «Я –лідер» (керівник гуртка Світлана Шиманська).

Захід пройшов на високому організаційному рівні за підтримки народного депутата Сергія Лабазюка та Волочиської міської ради.