Визволення Волочищини

Дата: 23.03.2018 12:04

Фото без опису74 роки тому, в березневі дні 1944 року, Волочищина була звільнена від німецько-фашистської окупації, але й сьогодні ми із щирою вдячністю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю. Для кожного з нас ветерани є взірцем відданості, мужності і любові до рідної землі. Ми складаємо шану полеглим героям, які ціною життя здобули прийдешнім поколінням мир. Низький уклін тим, хто відбудовував, піднімав рідний край із руїн.

23 березня 2018 року з нагоди відзначення цієї дати керівники району та міста, ветерани війни та праці, учасники АТО, представники трудових колективів, установ та організацій, громадських об’єднань з Площі Центральної скорботною ходою пройшли до пам’ятника – визволителям, положили квіти, та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.