Навчання та підвищення кваліфікації

Дата: 22.03.2018 08:58

Фото без опису21.03.2018 року, у актовому залі Волочиської міської ради, відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему «Актуальні питання діяльності депутатів місцевих рад в умовах децентралізації», який був організований Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Хмельницьким центром розвитку місцевого самоврядування.

На семінарі обговорювали актуальні та важливі питання під час діяльності депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад: подальші кроки адміністративно-територіальної реформи, правове забезпечення роботи депутатів, виконання та аналіз бюджетів об’єднаних територіальних громад, варіанти можливого приєднання органів місцевого самоврядування до об’єднаних територіальних громад, внесення змін в перспективний план формування об’єднаних територіальних громад області тощо.

Участь у заході прийняли депутати Волочиської, Сатанівської, Війтовецької та Наркевицької об’єднаних територіальних громад, які активно брали участь в обговореннях, ставили питання та постійно зауважували про важливість поданої інформації, здобуті знання, які використовуватимуть у подальшій своїй діяльності.