Дата: 16.03.2018 16:52

Фото без опису16 березня 2018 року, у міському центрі культури та дозвілля «Гармонія» відбулись урочистості з нагоди професійного свята тих, хто забезпечує функціонування всієї нашої громади, роблять життя мешканців комфортним, затишним та безпечним – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Костянтин Черниченко, який подякував за щоденну клопітку працю працівників комунальної сфери, які роблять все можливе для розвитку нашої громади, докладають всіх зусиль задля добробуту мешканців, відмітив значимість роботи зокрема кожного з комунальних служб, адже саме на їхніх плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення належної життєдіяльності нашої громади. Також міський голова нагородив ветеранів житлово-комунального господарства нагрудним знаком «Почесний комунальник Волочиської громади» і відзначив кращих працівників Почесними грамотами Волочиської міської ради.

Привітати зі святом комунальників прибули перший заступник голови районної державної адміністрації – Олег Карун, депутати обласної ради Анатолій Саланський та Віктор Чубар, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка – Володимир Петрук, генеральний директор ТОВ Група Компаній «Vitagro» – Петро Лабазюк, який вручив кожному керівнику житлово-комунального підприємства подарунковий сертифікат на отримання 300 літрів пального.