ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. ІНСТРУМЕНТИ ТА ФІНАНСОВІ РЕСУРСИ ДЛЯ ГРОМАД

Дата: 31.03.2017 15:43

Фото без опису29 березня 2017 року, в залі засідань міського центру культури та дозвілля «Гармонія», за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка, відбулося чергове засідання круглого столу з очільниками району, керівниками об’єднаних територіальних громад, старостами та головами сільських рад.

Метою круглого столу було обговорення ходу проведення децентралізації влади. У ході заходу учасники обговорили нагальні питання децентралізації, її перші результати, а також виробили пропозиції щодо вдосконалення реформи системи місцевого самоврядування. Також усі учасники даного зібрання мали можливість подискутувати та обмінялися досвідом роботи першого року у складі об’єднаних громад.

Народний депутат зазначив, приймати рішення об’єднуватися, чи ні, це суто справа жителів села, проте за сучасних умов залишатися осторонь децентралізації  не варто.