ОБЛАСНА ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ

Дата: 29.02.2016 15:38

Фото без опису17 лютого в м. Хмельницький по проекту філармонії відбувся концерт з участю «Обласної дитячої філармонії». З камерним оркестром виступали діти-солісти. В кожній школі мистецтв присутні талановиті та обдаровані діти. «В нашій школі таких безліч», – дізнаємося з теплої розмови заступника з навчально-виховної роботи Волочиської школи мистецтв Оксани Черкасюк.

«Кращі з кращих брали участь в концерті обласного значення і вони з того дуже задоволені. В цьому незабутньому концерті виступали юні солісти, з вокального відділу – Яніна Мельник і Анна Дембіцька, фортепіанний відділ – Анастасія Гайчук, фортепіанний дует – Єлизавета Кохановська та Ірина Замах, учениця оркестрового відділу – Тетяна Бурова. Вони успішно справилися з своїм завданням і вчора відбулася презентація у Філармонії міста Хмельницький. При повному аншлагові вони виступали в ролі професіональних музикантів, які грають з оркестром. Дуже гарним був концерт. В цьому концерті брали участь троє дітей із м. Хмельницький та шестеро з м. Волочиськ. Єлизавета Кохановська – сама юна учениця першого класу. Є ідея запросити камерний оркестр до нас у місто. Було б дуже добре щоб ця ідея здійснилася.»
А нашим юним солістам та вчителям хочеться побажати великих успіхів та творчого натхнення.

За матеріалами прес-секретаря міської ради – Миколи Сеника