Дванадцята сесія міської ради Волочиської міської ОТГ.

Дата: 15.09.2016 15:36

Фото без опису15 вересня 2016 року в актовій залі відбулося засідання 12 сесії Волочиської міської ради під головуванням секретаря ради Аліни Коваль, на якому було розглянуто понад 130 питань.

На сесії були присутні представники ГО “Спілка воїнів АТО Волочищини” Сергій Чиж – голова спілки, Василь Довгань – заступник голови спілки, Роман Пукас – секретар  спілки, які виступили з пропозицією виділяти землі першочергово учасникам АТО.

Також депутати розглянули Положення про присвоєння звання “Почений громадянин Волочиської міської об’єднаної територіальної громади” і одразу ж 4 учасникам АТО, Сергію Климчук, Олександру Черниченко, Максиму Драгосевич, Олександру Скура, було присвоєне  звання посмертно. Депутати міської ради вшанували память загиблих воїнів хвилиною мовчання.