День ліквідатора

Дата: 14.12.2017 15:31

14 грудня 2017 року, в міському ЦКД «Гармонія» відбулися урочистості, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Зі словами вдячності за мужність та самопожертву під час ліквідації трагедії, звернувся перший заступник міського голови Олександр Васильченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Карун, голова районної ради Сергій Пазюк та поміччник Народного депутата України С. Лабазюка – Володимир Петрук.

Хвилиною пам’яті присутні вшанували ліквідаторів, яких вже немає з нами, а всім живим побажали здоров’я та наснаги до життя.

По закінченню виступів відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи за участю представників ліквідаторів та концертна програма.