80-літній ювілей Цезарія Юліановича Зюлковського

Дата: 26.02.2018 15:22

21.02.2018 року, у Волочиській громаді відбулося свято, визначна подія, яка зібрала усіх у міському ЦКД «Гармонія» – свій 80-літній ювілей відзначає шанована людина нашого міста, громади, області та  в Україні – Цезар Юліанович Зюлковський – заслужений працівник культури України, самодіяльний композитор, член Всеукраїнської музичної спілки, нагороджений почесними грамотами, подяками, дипломами, значком Міністерства культура СРСР «За відмінну роботу», медаллю Президії Верховної Ради СРСР «За доблесну працю»; відзнаками українського козацтва «Святого Архистратига Михаїла» та до «20-ї річниці Незалежності України»; колишній начальник Волочиського районного відділу культури та директор Волочиської ДШМ, недавній депутат районної ради 20-го скликання; керівник музичного факультету народного університету культури, голова районного відділення Українського фонду культури, член президії районної ради по освіті, викладач - методист Волочиської ДШМ по класу баяну, концертмейстер вищої категорії, засновник народного аматорського академічного хору «Мелос», учасник хорових, вокальних та інструментальних колективів при міському ЦКД "Гармонія"; соліст - інструменталіст, що грає на баяні, акордеоні, домрі, фортепіано, гітарі, контрабасі, тромбоні, тубі, трубі, сопілці і на ударних інструментах.

В цей день  розділити свято Ювіляра зібралось багато близьких людей, друзів, знайомих, серед яких шанувальниця таланту Цезарія Зюлковського, самодіяльна поетеса та співавтор творів – Галина Барвінська, яка спекла та вручила хліб-коровай Ювіляру.

Привітали зі святом Цезарія Зюлковського президент благодійного фонду Народного депутата України С. Лабазюка  «Ми поруч» – Віолетта  Лабазюк, голова Волочиської районної державної адміністрації – Володимир Сергійчук, голова Волочиської районної ради – Сергій Пазюк. Із вітальним словам до Цезарія Зюлковського звернувся міський голова Костянтин Черниченко, який у своєму вітанні наголосив на здобутках галузі культури Волочиської ОТГ і окремо виділив здобутки нашого Ювіляра та вручив йому подарунок. Також привітати Ювіляра завітала завідувач навчально-технічного відділу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів обласного науково-методичного центру культури і мистецтва – Тетяна Савинська.

Своїми виступами привітали Ювіляра зі святом народні і аматорські колективи та ансамблі Волочиської громади.

По закінченню Цезарій Зюлковський подякував усім присутнім за теплі слова привітань, подарунки та художнє оформлення свята.