Обмін досвідом

Дата: 23.11.2017 15:21

23 листопада 2017 року до Волочиської міської ради завітала делегація новоутвореної Красилівської об’єднаної територіальної громади на чолі з міським головою Нілою Островською.

За "круглим столом" з колегами обговорено ряд важливих питань щодо організації роботи новоствореної Красилівської ОТГ.

Своїм досвідом поділилися перший заступник міського голови – Олександр Васильченко, заступники міського голови – Оксана Клімова та Світлана Івченко, секретар міської ради – Оксана Пендрак, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Вікторія Цимбалюк, начальник відділу обліку та звітності – Наталія Кротович, начальник відділу ЖКГ та комунальної власності – Юлія Трояновська, начальник відділу земельних відносин та екології – Віта Дацюк, заступник начальника фінансового відділу – Наталія Ром, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності – Ірина Дзьоник, начальник загального відділу – Любов Сліпчук, начальник відділу організаційної та інформаційної роботи – Олександр Петлюк та начальник юридичного відділу – Олеся Хрущ.