ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №17

Дата: 08.09.2016 15:13

Фото без опису 08 вересня 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету №17. Засідання міський голова, Костянтин Черниченко, розпочав з привітання членів виконавчого комітету, Петрука Володимира Олександровича і Камінського Франца Францовича, з днем народження.

Одним із важливих питань, яке розглядалось членами виконавчого комітету – геральдика об’єднаної територіальної громади. Перед присутніми виступив член спілки геральдистів Хмельницької області Напіткін Валерій Михайлович, який проінформував присутніх про історію створення геральдики підвідомчих територій об’єднаної громади. Координатором вивчення цього питання призначений член виконавчого комітету Матусяк Володимир Іванович.

На черговому засіданні розглядалося 21 запитання. Основні з яких: про затвердження дефектних актів та кошторисних розрахунків, про присвоєння поштових адрес, про нагородження Почесними грамотами до професійних свят.