50-ти річчя Волочиського професійного промислово-аграрного ліцею

Дата: 02.06.2017 15:10

25 травня 2017 року відзначив своє 50-ти річчя Волочиський професійний промислово-аграрний ліцей. На це свято завітало багато запрошених гостей, колишніх педагогів та майстрів, учнів та директорів профтехзакладів Хмельницької області. Багато було подарунків та привітань.
Не з пустими руками на свято прийшов перший заступник міського голови Олександр Васильченко. Від імені міської ради він подарував комп’ютер та побажав подальшого процвітання закладу. Весняний настрій усім присутнім задавала концертна програма артистів усього закладу.