КУБОК МІСТА З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 29.02.2016 15:09

Фото без описуЗ 7 по 16 лютого 2016 року в спортзалі «Дружба» проходив турнір з футзалу на кубок міста. Участь прийняли 13 команд з району.

Засновником турніру являється колектив фізичної культури ВМЗ АТ «Мотор Січ», директор – Олександр Стаднічук, голова профкому – Євген Сіньков. Організатором та генеральним спонсором виступила Волочиська міська рада, міський голова ОТГ – Костянтин Черниченко. Також спонсорами виступили такі організації: ТОВ «Агробізнес», керівники – Олег Собуцький та Олексі Коваль, ТОВ група компаній «VITAGRO», генеральний директор – Петро Лабазюк та народний депутат Сергій Лабазюк, автомийка «Волочиськ-1», керівники – Борис Осадчук та Ігор Бойчук.
Кращими вболівальниками турніру визано – Василя Шмигуна, кращим ветераном – Сергія Марчинка, молоди гравцем – Олексанлра Флінту, бомбардиром – Ростислава Ціха. П’ятірка кращих гравців турніру: Тарас Апетик – навчально-виховний комплекс №6, Сергій Шум – «Оболонь», Ростислав Ціх «П’ятачок», Тарас Даньків – «Оболонь», Андрій Донець – «П’ятачок».
В результаті напруженої боротьби команд у фінальній грі призові місця отримали: І місе – команда «П’яточок» (м. Волочиськ), ІІ місце – «Оболонь» (смт Підволочиськ), ІІІ місце – «Центр» (м. Волочиськ). Бажаємо їм щастя, добра та успіхів на спортивній ниві.

За матеріалами прес-служби міської ради
Фоторепортаж – Микола Сеник