Засідання 32 позачергової сесії

Дата: 06.12.2017 15:04

Фото без опису6 грудня 2017 року, в сесійному залі Волочиської міської ради, відбулося засідання 32 позачергової сесії. На порядку денному розглядалося 2 питання:

1. Про внесення змін до бюджету Волочиської міської ради на 2017 р.;
  2. Про надання згоди на передачу приміщення  за адресою: вул. Незалежності, 17/1, м. Волочиськ у комунальну власність територіальної громади міста.

Також перед початком засідання, пастор Кенс Володимир Володимирович вручив грамоти міському голові Костянтину Черниченку, заслуженому працівнику культури України Цезарію Зюлковському, начальнику відділу культури та туризму Миколі Чепелюку, експерту з питань регіонального розвитку програми U-LEAD з Європою Аліні Коваль та директору комбінату громадського харчування Волочиського РайСТ Ігорю Процусі, за сприяння та організації заходів, щодо 500 річчя реформації, ціль якої підняти духовність громади.