Співоча перемога наших земляків

Дата: 27.04.2017 15:00

21 квітня 2017 року, в приміщені міського центру культури та дозвілля «Гармонія» Волочиської об’єднаної територіальної громади відбувся обласний конкурс народних аматорських хорів імені М. Бідюка, який відкрив та привітав усіх учасників міський голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко.
В конкурсі прийняли участь 17 творчих колективів, серед них і Волочиський народний аматорський хор «Подільське намисто», який здобув «ГРАН-ПРІ» і в котре підряд визнаний кращим на Хмельниччині.
А академічний хор «МЕЛОС», керівник заслужений працівник культури Цезарій Зюлковський, завоював друге місце в номінації «Академічний хор».
Вітаємо з перемогою!!!