Засідання виконавчого комітету № 10

Дата: 14.06.2016 14:51

Фото без опису9 червня 2016 року в актовому залі міської ради Волочиської ОТГ під головуванням заступника міського голови С.Івченко відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На цьому черговому засіданні розглядалося ряд питань, такі як:
- про внесення змін та доповнень до додатку №1 та додатку №2 до рішення виконавчого комітету №266 від 22.08.2013 року "Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу з визначення юридичних осіб, які здійснюють у межах певної території збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами";
- про умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Волочиської ОТГ.
- про розгляд заяв громадян про від'єднання від мережі центрального опалення та ін.
Усі питання були розглянуті членами виконкому і прийняті відповідні рішення. Конкретніше з матеріалами засідання виконавчого комітету можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради Волочиської ОТГ.