День села Ожигівці

Дата: 09.06.2017 14:49

Фото без опису3 червня 2017 року в с. Ожигівці відбулося свято громади села. Воно проходило незвичайно - під відкритим небом.
На це свято зібралося майже все село, і не тільки мешканці, а й гості і запрошені з сусідніх сіл. Адже з слів жителів села, такого дійства на території громади, вже не відбувалося понад тридцять років.
Від імені та за дорученням міського голови Костянтина Черниченка на свято завітав його перший заступники – Олександр Васильченко. Очікуваними гостями також були, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-агро» – Людмила Адамчук та помічник Народного депутата України Сергія Лабазюка – Михайло Олійник. Всі вітали та вручали подарунки багатьом мешканцям цієї громади. Чудова концертна програма, силами аматорів села та запрошених сусідів з Авратинської громади, придавала всім святкового настрою.
Усі були в захваті. Свято вдалося.