Кубок з футзалу Волочиської об'єднаної територіальної громади

Дата: 12.03.2018 14:35

10-11 березня 2018 року, у спортзалі ВМЗ ПАТ «Мотор Січ» «ДРУЖБА» було проведено традиційний щорічний турнір на кубок Волочиської міської об’єднаної територіальної громади з футзалу серед команд сіл: Вочківці, Клинини, Копачівка, Користова, Лонки, Маначин, Ожигівці, Поляни, Постолівка, Ріпна, Чухелі, Яхнівці старостинських округів, який проходив під патронатом Волочиської міської ради.

Переможцем турніру стала команда «Користова» старостинського округу сіл Користова і Бальківці. Срібні медалі турніру вибороли футболісти команди «Маначин» старостинського округу села Маначин. ІІІ місце в змаганнях виборола команда «Вочківці» старостинського округу сіл Вочківці, Петрівщина, Вільшани. Учасникам турніру, перший заступник міського голови Олександр Васильченко вручив подяки, медалі, кубки, та сувеніри. Також привітала учасників турніру начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Плотнікова.

Кращим голкіпером турніру став Максим Віннічук, кращим нападником – Денис Барабаш, кращим захисником – Олександр Басистюк, кращим гравецем – Богдан  Коза та кращим бомбардиром – Дмитро Шиянов.