ВОЛОЧИСЬК В МАЙБУТНЬОМУ

Дата: 29.02.2016 14:25

Фото без описуНа протязі останніх 20 років, з 1990 по 2010 рік на території м. Волочиськ був діючий генеральний план забудови та розвитку міста. На даний час Волочиська міська рада заключила договір з НДПІ «Діпро-місто» ім. Ю.М.Білоконя, вийшла на проектне рішення і 9 лютого 2016 року відбувся попередній розгляд матеріалів роботи по розробці генерального плану міста площею 1461 га. План зонування території міста, з доповіддю головного архітектора проекту Зізюк О.П. та головного фахівця архітектурної майстерні Сухіна В.М.

В обговоренні активно приймали участь начальники відділів міської ради, головні фахівці МНС, санепідемслужби, депутати міської ради та громадськість по наступних питаннях:
– стан довкілля;
– проектно-планувальні обмеження;
– архітектурно-планувальна організації території міста на розрахунковий період;
– демографічний прогноз до 2036 року;
– пропозиції по розвитку господарського комплексу міста;
– територій під розміщення садибного та багатоквартирного житлового будівництва;
– розрахунок установ та підприємств обслуговування населення міста та зони його впливу;
– пропозиції по розвитку та реконструкції транспортної мережі міста;
– необхідність зелених насаджень загального користування;
– територіальний розвиток міста.
До розгляду вище викладених питань були представлені графічні матеріли в масштабі 1:5000 – «План сучасного використання території», «Схема існуючих та проектних планувальних обмежень» та «Схема розселень» в масштабі 1:50000.
Всі побажання та зауваження при обговорені будуть враховані головним архітектором Зізюк О.П., якщо це не буде суперечити нормам та законам України.
Генплан буде оприлюднено на веб сайті міської ради для обговорення громадськістю.

За матеріалами відділу містобудування та архітектури міської ради
Фоторепортаж – Микола Сеник