Засідання виконавчого комітету №2

Дата: 25.01.2018 14:12

25 січня 2018 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради № 2. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 26 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.

Основні питання:

1. Про Програму розвитку фізичної культури та спорту Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 р.р.;

2. Про надання громадянам Волочиської міської об’єднаної територіальної громади соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу»;

3. Про затвердження Завдання на проектування для розробки робочого проекту «Будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів Волочиської міської ради Хмельницької області»