Моя громада - мій добробут

Дата: 02.06.2017 14:05

24 травня у Волочиській центральній бібліотеці відбулася зустріч з представниками влади новостворених громад під гаслом «Моя громада мій добробут». Від Волочиської ОТГ прийняли участь міський голова Костянтин Черниченко, заступник міського голови Світлана Івченко, секретар міської ради Аліна Коваль.

Мова йшла про те, як громада може вплинути на покращення інфраструктури своїх населених пунктів (ремонт дороги, освітлення вулиць, ремонт школи, медичного закладу чи закладу культури) та вирішувати інші проблеми хто і як повинен цим займатися.

Перед присутніми виступив міський голова Костянтин Черниченко, який поділився досвідом роботи Волочиської ОТГ, та розповів що на сьогодні зроблено в сільських населених пунктах громади. Також виступ голови доповнили його заступник Світлана Івченко та секретар ради Аліна Коваль.

В цьому заході взяли участь голови Війтовецької та Наркевицької ОТГ. Зустріч вдалася.