Перші місцеві вибори старост

Дата: 29.02.2016 14:04

Фото без описуВолочиська міська рада призначила перші місцеві вибори старост сіл Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 17 квітня 2016 року. Відповідне рішення прийнято сьогодні на пленарному засіданні четвертої сесії міської ради.

Планується обрання дев’ятнадцяти старост, котрі як посадові особи місцевого самоврядування працюватимуть на території села або кількох сіл, визначених за рішенням Волочиської міської ради від 5 лютого 2016 року №1-4/2016.
Староста за посадою є членом виконавчого комітету Волочиської міської ради, де представляє інтереси мешканців відповідного села (сіл), що входять до Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, утвореної відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.
Інші питання порядку денного четвертої сесії стосувалися регулювання земельних відносин, у місті Волочиську і вперше на об’єднаних сільських територіях.
А на завершення сесії міський голова Черниченко Костянтин Володимирович і депутатський корпус ради мали приємну нагоду привітати депутата міської ради, завідувача хірургічним відділенням Волочиської центральної районної лікарні Брунарського Петра Миколайовича з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник охорони здоров’я», а також секретаря Волочиської міської ради Коваль Аліну Володимирівну з нагородженням орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.