Капітальний ремонт електромережі в гуртожитку по вул. Незалежності 5

Дата: 30.11.2017 14:02

Влітку 2017 року розпочато капітальний ремонт мережі електропостачання в першому корпусі гуртожитку за адресою вул. Незалежності 5.

Морально застарілі мережі, які експлуатуються більше 40 років, не витримували технічного навантаження, що призводило до частих поломок, відключень електрики і навіть пожеж у приміщенні.

Тому за ініціативою міського голови на розгляд сесії було винесено питання про виділення коштів для проведення робіт з капітального ремонту електромереж. За підтримки депутатів, кошторис в сумі 257 928 грн. був затверджений. На сьогоднішній день ремонтні роботи підходять до завершення.

Також у першому корпусі гуртожитку проведено заміну світильників на енергозберігаючі з датчиками руху, покрашено та побілено сходинкові марші, відремонтовано та покрашено вхідні двері на поверхи та проведено заміну дерев’яних балконних блоків на пластикові, загальною вартістю 60 тис. грн.

В наступному році планується проведення аналогічних робіт в другому, третьому та четвертому корпусах гуртожитку.