День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2017 13:58

21 листопада 2017 року у м. Волочиськ відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні з нагоди відзначення Дня Свободи  і Гідності, присвяченого вшануванню громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Декілька десятків людей зібрались біля фотостенду та пам’ятного знаку "Небесної сотні", щоб вшанувати героїв, що принесли своє життя в жертву за Україну, за її єдність, цілісність та незалежність.