Робоча зустріч з Василем Амельченко

Дата: 16.02.2018 13:56

14 лютого у місті Волочиськ побував Народний депутат України – Василь Амельченко, який зустрівся із колективом ДНЗ «Сонечко», де за сприяння Радикальної партії було здійснено капітальний ремонт (утеплення фасаду, заміна даху та віконних блоків) з бюджету соціально-економічного розвитку та співфінансування з міського бюджету. Вихованці закладу та колектив радо зустріли радикалів та щиро дякували за увагу та підтримку, адже тепер у них – тепліше та затишніше.

Також Народний депутат України провів зустріч із керівництвом та працівниками Волочиської дитячо-юнацької спортивної школи по питанню реконструкції стадіону «Юність», який також у планах Радикальної партії.

Під час поїздки Василь Амельченко з партійцями та представниками міської ради вшанували пам'ять загиблих українських Героїв, поклавши квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.