КУБОК З ФУТЗАЛУ ВОЛОЧИСЬКОЇ ОТГ

Дата: 14.03.2017 09:19

Фото без опису25, 26 лютого та 4 березня 2017 року, у спортивному залі «Дружба» відбувся кубок з футзалу між командами населених пунктів Волочиської об’єднаної територіальної громади.
Впевнено взяв свій старт футбольний марафон в сезоні 2017 року.
Футбол наймасовіший вид спорту, який є локомотивом об’єднання численних вболівальників громади.
На цьому футбольному турнірі прийняли участь 16 команд Волочиської ОТГ, які гідно захистили спортивну честь своїх громад.
Засновником і організатором цього турніру є Волочиська міська рада, за підтримки благодійного фонду народного депутата Сергія Лабаз юка «Ми поруч». Багато глядачів нашої громади в ці вихідні дні відпочили, вболіваючи за свої команди.
4 березня о 12 годині дня, відбулися ігри серед найсильніших команд Волочиської ОТГ. За місце переможця змагалися футбольні команди сіл Авратин, Тарноруда, Користова, Вочківці. І в результаті напруженої боротьби переможцями стали команди громад сіл Вочківці – перше місце, Користова – друге місце, Тарноруда – третє місце.