ПОРЯДОК ДЕННИЙ: чергового засідання виконавчого комітету міської ради № 5

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

чергового засідання виконавчого комітету міської ради  № 5

10.03.2016 р.

10.00                                                                                                                 м. Волочиськ

1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян,  які надійшли до міської ради.

2. Про нагородження Почесною грамотою  гр. Шпорука В.В.

3. Про нагородження Почесними грамотами міськвиконкому працівників комунальних підприємств з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства.

4. Про надання дозволу на видалення  дерев на території громади.

5. Про узаконення самочинного будівництва.

6. Про встановлення знаків  щодо обмеження руху  по вул. Подільська – вул. Галі Гордієвич.

7. Про продовження дозволу на розміщення зовнішньої реклами – п’яти рекламних щитів «сітілайт» гр. Гуменюку В.В.

8. Про надання дозволу на  оформлення паспорту  прив’язки  безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди, ТС гр. Данилюку І.І.

9. Про зміну функціонального призначення 2-х зблокованих безфундаментних  стаціонарних тимчасових споруд (ТС)  ДП ПАТ «Оболонь» Красилівське».

10. Про зміну поштових адрес.