ЗЛОЧИННОСТІ - НАШ РІШУЧИЙ БІЙ

Дата: 15.06.2016 20:15

Фото без опису15 червня2016 року в великому залі ЦКД «Гармонія» відбулися громадські слухання «Про стан злочинності на території Волочиської міської ОТГ і міста Волочиська» під головуванням міського голови К.Черниченка. В заході взяли участь представники Волочиської міської ради, Волочиської РДА, Волочиської районної ради, та правоохоронних органів, громадських формувань та організацій району.
З питанням про стан злочинності на території Волочиської міської ОТГ і міста Волочиськ у I півріччі 2016 року доповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Волочиського ВП ГУНП України у Хмельницькій обл. Плюта Ю.М. співдоповідач заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Туз Ю.А.
Про хід розслідування справи щодо вчинення хуліганських дій 22 травня 2016 року у гріль-барі «Ольвія» та заходи щодо запобігання розповсюдженню наркотичних речовин на території міста та громади.
Про заборону нічної торгівлі на території міста.
Про роль громадськості у забезпеченні порядку на території Волочиського району і міста Волочиська.
В обговоренні цих питань активну участь взяла участь громадськість.