Засідання виконавчого комітету №20

Дата: 27.10.2016 13:52

Фото без опису27 жовтня 2016 року, під головуванням першого заступника  міського голови Олександра Васильченка, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради №20.

На порядку денному засідання розглядалося двадцять чотири питання. Основні з них: блок питань про затвердження дефектних актів та зведених кошторисних розрахунків, про надання матеріальної допомоги. Жваве обговорення виникло при розгляді питань:

• -про проведення громадських слухань щодо урахування громадських інтересів при розробленні генерального плану с. Бальківці Волочиського району Хмельницької області та схеми зонування території
  • -про проведення громадських слухань щодо урахування громадських інтересів при розробленні генерального  плану с. Користова Волочиського району Хмельницької області та схеми зонування території.

Всі питання були проголосовані одноголосно.