ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виграєш хвилину - можеш втратити життя!

Дата: 19.08.2016 13:52
Кількість переглядів: 827

Фото без опису Станом на 01.07. 2016 року на залізниці травмовано 102 сторонні громадянина, 88 смертельно, аналогічний період минулого року 82 особи, смертельно 60. Станціях травмовано - 38, з них 23 смертельно, перегонах - 63 особи, з них 44 смертельно, інших місцях 1 випадок травмування смертельним наслідком.

Матеріали службових розслідувань, які проводяться по кожному нещасному випадку говорять, що переважна їх більшість трапилась внаслідок халатного відношення потерпілих громадян до свого життя і здоров’я: хтось прогулявся по залізничній колії, наче тротуаром, комусь було ліньки скористатися пішоходним мостом, переходом або дочекатися поки пройде поїзд, а деякі виходили на колії після гарного спілкування із «зеленим змієм».

Досвідчені залізничники говорять, що всі інструкції і правила на залізничному транспорті написані кров’ю. Про це говорить і сумна статистика травмування громадян на залізниці, в тому числі по Хмельницькій дистанції колії.

З метою активізації профілактики невиробничого травматизму, підвищення рівня безпеки громадян, керівництво Хмельницької дистанції колії звертається до мешканців міст і сіл, прилеглих до залізниці під гаслом «Виграєш хвилину - можеш втратити життя!», проінформувати населення про стан невиробничого травматизму по Південно - Західній залізниці та Хмельницькій дистанції колії з приведенням заходів безпеки під час знаходження на залізничних коліях або поблизу них:

Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Необхідно знати, що зупинити зразу поїзд, як автомашину, не можливо, бо навіть при екстреному гальмуванні до повної зупинки поїзд по інерції проїде щонайменше 800 - 1600 метрів. Крім того різке гальмування може призвести до аварії та травмування багатьох людей.

При переході через залізничні колії користуйтесь перехідними мостами або спеціально передбаченими для цього переходами. Не переходьте колії, коли наближається поїзд або локомотив, бо зекономлені хвилини можуть коштувати вашого життя.

Не дозволяйте дітям ходити або знаходитись на залізничних коліях, і поблизу них без супроводу дорослих.

Рухомий склад, який стоїть, обходьте на відстані не менше 5 метрів.

Не перелазьте під вагонами.

Будьте уважні на вокзалах, особливо при значному скупчені поїздів. Щоб не розгубитися і не стати жертвою нещасного випадку уважно слухайте об’яви по гучномовному зв’язку і дотримуйтесь вказівок оголошень.

Не залишайте без нагляду дітей.

При поїздці в поїзді не висовуйтесь з вікна і не викидайте сторонні предмети, оскільки можете бути самі травмовані, або травмувати працюючих на коліях людей. Завчасно робіть посадку і своєчасно випадку із вагону - і тільки при повній зупинці поїзда.

Завдяки Вашій допомозі і нашої з Вами співпраці ми принесемо користь суспільству, відведемо біль і страждання від наших співвітчизників.

Керівництво Виробничого підрозділу Хмельницької дистанції колії, завчасно Вам вдячна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора