СВЯТО В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ

Дата: 10.03.2017 16:33

Фото без описуНа початку березня 2017 року, у Волочиському навчально-виховному комплексі відбулося урочисте нагородження учнів та вчителів комплексу, які завдяки своїм перемогам, протягом цього навчального року, досягли вагомих результатів у різних освітніх конкурсах.
На урочисте зібрання завітав міський голова Костянтин Черниченко разом з начальником відділу освіти, молоді і спорту Волочиської міської ОТГ Аллою Плотніковою, які привітали усіх дівчат та жінок з святом весни, та побажали усіляких гараздів.
За сумлінне ставлення до навчального та освітянського процесу, вагомі досягнення та перемоги на олімпіадах, були нагородженні почесними грамотами та цінними подарунками.
За III місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика:
Сурич Даниїл, учень 4 класу;
Сірський Святослав, учень 9 класу;
У конкурсі-захисті наукових робіт учнів-членів МАН України:
За III місце - відділення наук про Землю – секція географії і ландшафтознавство та за I місце у олімпіаді з географії – Горбатюк Катерина, учениця 9 класу;
За III місце – відділення історії – секція історичне краєзнавство – Марченко Михайло, учень 10 класу;
За III місце – відділення хімії та біології – секція хімія - Дзьоник Ірина, учениця 10 класу;
За II місце – відділення філософії та суспільствознавства – секція правознавство та за III місце у олімпіаді з історії – Сидочук Богдана, учениця 10 класу;
За II місце – відділення філософії та суспільствознавства – секція журналістика - Альохіна Анастасія, учениця 10 класу;
За II місце – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – секція українська література – Ярмощук Діана, учениця 10 класу;
За II місце – відділення математики – секція математики та за III місце у олімпіаді з географії – Глінська Аліна, учениця 10 класу;
За I місце - відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – секція фолькористики – Тернавська Тетяна, учениця 10 класу.
У олімпіаді з базових дисциплін:
За III місце з історії – Петерчук Мар’яна, учениця 9-А класу;
За II місце з правознавства – Наумова Евеліна, учениця 9-В класу.
Премією міського Голови за підготовку переможців обласних конкурсів, олімпіад та спортивних змагань були нагороджені вчителі: Чорна Ірина Богданівна, Молотай Юлія Григорівна, Гуляк Тамара Павлівна, Старинська Світлана Павлівна, Кушнір Оксана Іванівна, Сінькова Наталя Степанівна, Левчук Вікторія Аркадіївна, Маньковська Олена Віталіївна, Стадник Людмила Миколаївна, Ослюк Людмила Іванівна, Бойчук Олег Ігорович, Ревуцький Володимир Васильович.
Директор комплексу Володимир Ревуцький привітав усіх з прийдешнім святом та вручив Подяки вчителям та учням комплексу, які досягли значних успіхів у професійній діяльності.
Урочисте зібрання закінчилося, а святковий настрій залишився.