Засідання виконавчого комітету №18

Дата: 22.09.2016 13:48

22 вересня 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету №18 під головуванням міського голови Волочиської міської об’єднаної територіальної громади – Костянтина Черниченка. На черговому засіданні розглядалося 31 запитання. Основні з яких:

1. Про виконання програми по підготовці комунальних підприємств та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

2. Про надання матеріальних допомог.

3. Про капітальний ремонт вуличного освітлення в населених пунктах Волочиської міської ОТГ.