ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 14

Дата: 29.07.2016 13:46

28 липня 2016 року, відбулося засідання виконавчого комітету №14 під головуванням міського голови Костянтина Черниченка.

Перед початком засідання, начальник Волочиського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Штанькевич О.П. подякував членам виконкому, депутатському корпусу та особисто міському голові за допомогу у придбанні ізолюючих апаратів на стисненому повітрі для 9 ДПРЧ міста Волочиська.

На черговому засіданні розглядалося 27 питань:

•  Про взяття на баланс Волочиської міської ради водонапірну башту, що знаходиться по вул. Ветеранів, 4 в с. Ріпна Волочиського району.
  • Про затвердження Дефектного акту та зведеного кошторисного  розрахунку на капітальний ремонт огорожі кладовища у с.Вочківці  Волочиської ОТГ Хмельницької  області
  • Про режим роботи магазину самообслуговування «Рукавичка» по вул. Незалежності, 58
  • Про присвоєння поштової адреси гр. Горбатюку Миколі Миколайовичу
  • та інші.