ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ З ОЧІЛЬНИКАМИ ГРОМАД

Дата: 09.11.2016 13:37

9 листопада 2016 року, в залі засідань Волочиської районної державної адміністрації, відбулася зустріч керівництва Національної поліції Хмельницької області з очільниками громад та громадськістю міста на тему: «Ефективна взаємодія поліції і населення».
Поліцейські системи всіх країн сходяться на думці про те, що найнадійніша безпека – колективна. У багатьох країнах існують програми по зміцненню співпраці між поліцією та населенням.
Депутату Волочиської міської об'єднаної територіальної громади - Анатолію Сокуру, як волонтеру громади, було вручено медаль "Захиснику Вітчизни".
Керівники громад – Волочиської, Війтовецької і Наркевичської, у своїх виступах завірили начальника поліції генерал-майора 3 рангу в Хмельницькій області, Миколу Семенишина, про готовність до взаємодії.