Конкурс дитячого малюнку

Дата: 03.05.2017 13:34

Фото без описуБлагодійний фонд народного депутата Сергія Лабазюка «Ми поруч» , до Міжнародного дня захисту дітей, продовжує творчий конкурс "Моя сім'я - моя країна" Маса робіт уже надійшло на адреси громадських приймалень. Кожен з малюнків унікальний та неповторний, проте творче змагання продовжується, і ми запрошуємо до участі усіх бажаючих. Малюйте, тих кого ви любите та кого цінуєте: сім’ю, друзів, країну. Свої роботи надсилайте на адреси громадських приймалень Сергія Лабазюка: у Хмельницкому по вул. Кам’янецька 66 телефон 70-50-97, та у Волочиську по вул. Слави 2 телефон 4 – 00 - 10. Роботи приймаються до 12 травня. Нагородження учасників та переможців відбудеться під час урочистостей присвячених Міжнародному дню Захисту дітей. 28 травня у м. Хмельницькому (мікрорайон Озерна, біля ЗОШ № 28) та 1 червня у Волочиську на головній площі міста.