Поліпшення житлових умов

Дата: 19.08.2016 13:32

Волочиська міська об’єднана територіальна громада надає інформацію щодо відкриття благодійної програми «Поліпшення житлових умов». Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я » відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов».

Програма орієнтована на поліпшення житлових умов громадян цієї категорії, які потребують соціального захисту, яким житло повинно надаватися державою та органом місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату.

За умовами цієї Програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів Благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я» забудовнику буде відшкодовано до 75% вартості житла. Громадяни цієї категорії, які мають можливість самостійно сплатити 25% вартості житла, повинні самостійно зареєструватися в цій Програмі.

Детальна інформація стосовно умов цієї Програми знаходиться у положенні про благодійну програму «Поліпшення житлових умов», яке розміщено на Інтернет сайті Благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я» www.chernobyl-people.org в розділі «Програми» благодійна програма «Поліпшення житлових умов»