Почесне звання

Дата: 24.01.2018 13:27

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України – є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі традиції українські сімейні традиції.

Сьогодні, 24 січня 2018 року, за вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей, заступник Волочиського міського голови Оксана Клімова та керуюча справами міської ради Вікторія Цимбалюк привітали з врученням Державних нагород «Мати-героїня» двох багатодітних матерів – ПЕТРУШКУ Тетяну Алімівну, мати 7 дітей, жительку села Яхнівці та СЕМЕНЮК Раїсу Дмитрівну, матір 5 дітей, жительку села Федірки Волочиської громади.

Бажаємо нагородженим побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.