День села Рябіївка

Дата: 09.06.2017 13:19

27 травня 2017 року в сільському будинку культури відмітила своє свято – «День села» Рябіївська громада. На це свято з’їхалися односельчани, які небайдужі до своєї малої Батьківщини, де родилися, виросли та пішли в самостійне життя.
Щоб розділити святковий настрій мешканців села, до них завітали перший заступник міського голови Олександр Васильченко, заступник міського голови Оксана Клімова, голова районної ради Сергій Пазюк, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка – Михайло Олійник, заступники генерального директора ТОВ «Волочиськ-агро» Сергій Зозуля та Людмила Адамчук і старости волочиської ОТГ. Всі вони висловили найкращі побажання та вітання, вручили грамоти, подяки та подарунки жителям села Рябіївка, які своєю працею примножують добру славу рідної землі.
Веселий настрій присутнім задала святкова концертна програма аматорів громади. Після урочистостей усіх присутніх пригостили запашним короваєм та запросили до смачних частувань.